16 decembar

I Kongres nefrologa Republike Srpske sa međunarodnim učešćem

Dragi prijatelji i poštovane kolege,

Obavještavamo vas da će se I Kongres nefrologa Republike Srpske sa međunarodnim učešćem održati od 13. do 15. aprila 2018. godine u Banjoj Luci.

Kongres će se održati u organizaciji Udruženja nefrologa Republike Srpske, Medicinskog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci, pod pokroviteljstvom Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS.

Čast nam je i zadovoljstvo da Vas pozovemo da svojim aktivnim učešćem doprinesete uspjehu kongresa, podijelite iskustva o novim tehnologijama, dijagnostičkim procedurama i terapijskim modalitetima u savremenoj nefrologiji.

Planiramo organizaciju plenarnih predavanja, poster prezentacija, satelitske simpozijume, gdje će eminentni predavači iz zemlje i regiona kroz predavanja i diskusiju upoznati sve učesnike sa dostignućima u savremenoj nefrologiji i svojim iskustvima u raznim poljima interesovanja.

Nadamo se da ćete 13. do 15. aprila 2018. godine u svojim radnim kalendarima rezervisati za I Kongres nefrologa Republike Srpske da uživamo u zajedničkom radu i druženju.

Dobro došli u Banjaluku, budite naši dragi gosti.